Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Yorum ve Şikayetler

Gitmek istediğiniz yoga kursu hakkında bilgi almak, sizi doğru yönlendirecektir. Bu sayfada kurs yorum ve şikâyetlerini bulabilir ve tercihinizi buna göre yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu kursların herhangi birine kayıtlıysanız yeni başlayacak olan kursiyerlerimizi yönlendirebilirsiniz.

 
Yorumlar  
 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#1 Sevilay Demir
22-10-2012 14:01

İyi günler, Ben ev hanımıyım. Ne yaptımsa hamileliğimde aldığım kiloları veremedim. Özellikle karın bölgemde sorun yaşıyorum Yoga hakkında çok şey duydum. Yoganın faydası olur mu acaba?
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
−1

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#2 Site Admini
23-10-2012 11:09

Sevilay Hanım, yoga özellikle kilo vermek için yapılan bir spor değil. Bütünsel bir yaşam biçimidir. Bir uzman yardımıyla düzenli olarak yapıldığında dengemizi bozan birçok şeyden kurtulmamıza yardım eder. Doğum kiloları konusunda şikayeti olan pek çok hanım, yoga ile istediği sonucu almıştır. Siz de kurs adresleri bölümünü ve tavsiyelerimizi inceleyerek en yakın kursla irtibata geçebilirsiniz.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#3 Müjgan Akarsu
23-10-2012 19:25

Selam, ben memur olarak çalışıyorum. Bütün gün oturarak çalıştığım için hem kilo alıyorum hem de çok kişiyle uğraştığım için stres ve uykusuzluk yaşıyorum. Yoganın strese de faydası olur mu?
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#4 Site Admini
24-10-2012 14:34

Müjgün Hanım, yoga düzenli olarak yapıldığında stres ve strese bağlı rahatsızlıklara faydası olduğu kanıtlanmış bir disiplindir. Sadece fiziksel bir yapı değil bütünsel bir felsefedir. Doğuna insanların binlerce yıldır uyguladığı yoga ile siz de hem fiziksel hem ruhsal olarak dengeyi yakalayabilir daha sevgi dolu ve açık kalpli olabilir çevrenizdeki negatif durumlardan daha az etkilenerek stressiz ve huzurlu uyuyabilirsiniz . Yani yoganın hem kilo vermenize hem de stresten kurtulmanıza faydası olacaktır. Bulunduğunuz yere yakın yoga kurslarını bulmak için lütfen sitemizi inceleyiniz.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

Yorum ekle

Önemli Bilgi: Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla, yorum ve şikayetlerle ilgilenen kursların size yardımcı olabilmeleri için lütfen şikayet ve yorumlarınızı detaylı ve açık bir şekilde yazınız. Detayda hizmet aldığınız kurs hakkında bilgi yazarsanız çözüme daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.
Güvenlik kodu
Yenile

Kayak Turları

Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Kurs Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Nisan 2018 - 06:55
Son Yorumlar
 • Site Admini
  Müjgün Hanım, yoga düzenli olarak yapıldığında stres ve strese bağlı rahatsızlıklara ... Devamı
 • Müjgan Akarsu
  Selam, ben memur olarak çalışıyorum. Bütün gün oturarak çalıştığım için hem kilo alıy... Devamı

Fotoğrafçılık Kursu

Uludağ Otelleri

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Anket
Bir yoga kursunu tercih etme sebebiniz nedir?
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 36 konuk çevrimiçi
Faydalı Bilgiler
Yoga Neler Kazandırır?Yoga Neler Kazandırır?Yoga yapmak kişiye çok büyük artılar olarak geri döner. Aşağıdaki maddeler en genel yararları içermektedir.
Yoga Yaparken Dikkat EdileceklerYoga Yaparken Dikkat Edilecekler Yoga yaparken bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları okumadan yoga yapmaya karar vermeyin!
Orijinal Yoga SistemiOrijinal Yoga Sistemi Orijinal Yoga Sistemi Maha-Yoga olarak adlandırılmaktadır. Maha kelimesi Sanskritçe’de "büyük" veya "en yüksek" anlama gelir. Veda edebiyatında Orijinal Yoga sistemi büyük veya üstün Yoga olarak nitelendirilir.
Pranayama Nefes TeknikleriPranayama Nefes Teknikleri Pranayama Yoga’da uygulanan bir nefes tekniğidir. Bu teknikte amaç duyguları kontrol altına almak için kişiye yardım etmektir.
Güneşe SelamGüneşe Selam Bundan binlerce yıl önce insanlar tabiatta anlamlandıramadıkları ve çoğu zaman da korktukları varlıklara tapmışlardır.

Aileler İçin Yoga
Aileler İçin Yoga
Bir arada katılacakları yoga çalışmalarıyla aile bireylerin aralarındaki bağlar güçlenir, aile içi sorunlar ve iletişim kopuklukları azalır.
Çiftler İçin Yoga
Çiftler İçin Yoga
Hayata, ilişkilere daha olumlu bakmayı öğrenin! Sabırlı, pozitif olmayı öğrenerek, empati kurarak ilişkini daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Gençler İçin Yoga
Gençler İçin Yoga
Gençler en büyük dertleri olan sınav kaygısından yoga ile kurtuluyorlar. Bedenleri daha esnek hale getirilerek enerjik ve pozitif olmaları sağlanıyor.
İşyerinde Yoga
İşyerinde Yoga
Yapacağınız çalışmalarla iş stresini ve kaygıları azaltın. Fiziksel, zihinsel ve duygusal yönden güç kazanarak iş veriminizi de artırabilirsiniz.
Yoga Duruşları
Yoga Duruşları
Yoga asanaları olarak adlandırılan duruşlar zihinsel kontrolü güçlendirir. Kişi aşama aşama bireysel ruhunu evrensel ruhla birleştirmeyi öğrenir.
Yoga Kursları © 2012-2016
www.yogakurslari.net
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri