Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

İşte Aşkta Arkadaşlıkta Daha Güvenli Hissetmek

Yoga İle ÖzgüvenGünlük yaşam sürekli yeni stresler, yeni kaygılar yükler. İş yaşamında karşılaştığımız sıkıntılar, yoğun çalışma temposu bizi sosyal ortamdan, arkadaşlıklarımızdan da geri koyabilmektedir. Aynı zamanda aşk yaşamında da problemler yaşıyor oluşumuz yine iş yaşamının getirdiği sıkıntılarla ilgilidir.

Peki bütün bunlardan nasıl kurtuluruz? Aslında kurtulamayız. Dışımızdaki yaşam olduğu gibi akmaya devam edecektir. Biz ne yaparsak yapalım, bunu değiştiremeyiz. Ancak kendimizi değiştirirsek dünyanın da algıladığımızdan çok farklı, güzelliklerle dolu bir yer olduğunu görürüz.

İşte yoga bunu vaad ediyor!

Yoga ve ÖzgüvenÇevrenizdeki, yaşamınızdaki güzelliklerin farkına varmayı ve dışarıdaki şartlar ne olursa olsun mutlu, keyifli bir yaşam sürmeyi!

İş yerinde yoga ile gün içindeki stresi azaltabilir ve dikkatinizi toplayabilirsiniz. Bu da daha verimli ve kaliteli çalışmanızı sağlar.

Bu sayede hem patron-yöneticinizin gözünde daha iyi bir konuma gelirsiniz hem de işlerinizi zamanında yetiştireceğiniz için ekstra çalışmak zorunda kalmaz, sosyal yaşamınıza da zaman ayırırsınız.

Yoga olumsuz duyguları, kaygıları, kompleksleri atmanızda çok büyük bir adımdır! Bu tip şeylerden arınan birey sosyal ilişkilerinde de çok daha başarılı olur. Kendini daha iyi ifade eden, güler yüzlü, pozitif bir insanı arkadaşları da daha fazla sevecek, daha fazla isteyecek, arayacaktır karşı cins de!.. Çünkü insanlar, pozitif, kompleksi olmayan rahat bireyleri severler.

Yoga ile hayal ettiğiniz gibi bir birey olabilirsiniz. Bu özellikleri kazanmak inanın ki zor değil!

 

Kayak Turları

Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Kurs Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
24 Nisan 2018 - 06:53
Son Yorumlar
  • Site Admini
    Müjgün Hanım, yoga düzenli olarak yapıldığında stres ve strese bağlı rahatsızlıklara ... Devamı
  • Müjgan Akarsu
    Selam, ben memur olarak çalışıyorum. Bütün gün oturarak çalıştığım için hem kilo alıy... Devamı

Fotoğrafçılık Kursu

Uludağ Otelleri

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Anket
Bir yoga kursunu tercih etme sebebiniz nedir?
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 31 konuk çevrimiçi
Faydalı Bilgiler
Yoga Neler Kazandırır?Yoga Neler Kazandırır?Yoga yapmak kişiye çok büyük artılar olarak geri döner. Aşağıdaki maddeler en genel yararları içermektedir.
Yoga Yaparken Dikkat EdileceklerYoga Yaparken Dikkat Edilecekler Yoga yaparken bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları okumadan yoga yapmaya karar vermeyin!
Orijinal Yoga SistemiOrijinal Yoga Sistemi Orijinal Yoga Sistemi Maha-Yoga olarak adlandırılmaktadır. Maha kelimesi Sanskritçe’de "büyük" veya "en yüksek" anlama gelir. Veda edebiyatında Orijinal Yoga sistemi büyük veya üstün Yoga olarak nitelendirilir.
Pranayama Nefes TeknikleriPranayama Nefes Teknikleri Pranayama Yoga’da uygulanan bir nefes tekniğidir. Bu teknikte amaç duyguları kontrol altına almak için kişiye yardım etmektir.
Güneşe SelamGüneşe Selam Bundan binlerce yıl önce insanlar tabiatta anlamlandıramadıkları ve çoğu zaman da korktukları varlıklara tapmışlardır.

Aileler İçin Yoga
Aileler İçin Yoga
Bir arada katılacakları yoga çalışmalarıyla aile bireylerin aralarındaki bağlar güçlenir, aile içi sorunlar ve iletişim kopuklukları azalır.
Çiftler İçin Yoga
Çiftler İçin Yoga
Hayata, ilişkilere daha olumlu bakmayı öğrenin! Sabırlı, pozitif olmayı öğrenerek, empati kurarak ilişkini daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Gençler İçin Yoga
Gençler İçin Yoga
Gençler en büyük dertleri olan sınav kaygısından yoga ile kurtuluyorlar. Bedenleri daha esnek hale getirilerek enerjik ve pozitif olmaları sağlanıyor.
İşyerinde Yoga
İşyerinde Yoga
Yapacağınız çalışmalarla iş stresini ve kaygıları azaltın. Fiziksel, zihinsel ve duygusal yönden güç kazanarak iş veriminizi de artırabilirsiniz.
Yoga Duruşları
Yoga Duruşları
Yoga asanaları olarak adlandırılan duruşlar zihinsel kontrolü güçlendirir. Kişi aşama aşama bireysel ruhunu evrensel ruhla birleştirmeyi öğrenir.
Yoga Kursları © 2012-2016
www.yogakurslari.net
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri